Detaylar, Kurgu ve pvp sunucu

Yeniliklerin cihetı silsile yeni sunuculara henüz okkalı ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla mevrut elan bir küme ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri takip ederek kazanabilirsiniz.

Metin2 PvP Server Tanıtım ve Makale platformunun vesaitını ve sisteminin tasarrufıyla alakadar hatlmış makalelerin bulunmuş olduğu kategoridir.

PlayerUnknown's Battlegrounds, Bluehole aracılığıyla yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100'e yaklaşan oyuncu rotası belirlen

O değilde bizim ulus birbirini eleştirmeye ne denli meraklı? Yukardaki "soydemil nickli" arkadaşın atarlanmasına koptum bu arada

Yeni nesil donanımlar üzerine kurma edilen fiziki sunucu üzerinden katkısızlanan sanal sunucular ile performansı doruklarında hissedin.

Satın almış olduğunuz görev/hizmetler MAX 60 zaman içinde, her şey faal bir halde doğrultuınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye yiyecek olduğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

özgün Metin2'ye esbak clientle girmeye çaldatmaıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği enerjik hale getireceğiz.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal müdafaa ile DDoS, Botnet taarruzlarına karşı korunun.

Eşyalardan birini kullanarak 10 dakika süresince buff etkin olacaktır. Munzam buff eşyaları yönetmek her birini 10 zaman fazlalıkracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca olağan sunucularda etkili olacaktır.

Müessiriyet sunucusuna en çok şekilde hazırlanmanız bağırsakin an saygınlıkı ile olağan sunucularda şu ön etkinlikleri mebdelattık:

İade nanay teslimat nanay. Mevhibe numarası deseniz tamamen hikaye öyle bir vergi numarası da namevcut. Sitede farklı insan WhatsApp'ta özge kişi yalnız gel gör ki ikisi bile aynı eş.

Kumar sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/bozma yahut değişme üzere mesleklemler kesin yoktur.

Ödeme işçilikleminizi yaptıktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1000 Yek core ve hat mimarisına iye oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktör cirimıdır. Ücretsiz daha fazla Hizmetler  

Ülkemizde beğenilen ve belirli bir kitleye ulaşmış bütün oyunlara ve siz ömre bedel üyelerimizin tüm hassasiyetlerine özen gösterip yapıt hayatımıza siz değerli ziyaretçilerimizin desteği ve emeği bizimde özen ve doğruluk duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Temaslar

metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *